World Travel Market (WTM) Londra Fuarı
WTM London, turizm profesyonelleri için iş fırsatları yaratan pazar lideri konumunda bir uluslararası seyahat etkinliğidir. Bu B2B etkinliği, dünyanın dört bir yanından turizm işletmelerinin markalarını sergilediği; konaklama alanında dünyanın önde gelen firmalarının, ünlü turizm destinasyonlarının ve cazibe merkezlerinin, yenilikçi seyahat teknolojisi sağlayıcılarının, havayolu şirketlerinin ve daha pek çok turizm ve seyahat sektöründen kişi, kurum ve kuruluşun yer aldığı, 42 yıllık geçmişiyle saygın bir etkinliktir. Bu etkinlik, uluslararası seyahat sağlayıcılarının birinci sınıf seyahat alıcılarıyla iş yapmalarına ve hizmetlerini uluslararası basına sergilemelerine yardımcı olur.
5-7 Kasım 2024
ExCel London Fuar Merkezi
Gün
Saat
Dakika
Saniye

Bu sayfada paylaşılan tüm bilgiler geçmiş yıllarda düzenlenen fuarlardan elde edilen bilgilere ve deneyimlere dayanmaktadır.

Stant Katılımcısı Olmanın Ayrıcalıkları

Ayrıca WTM Londra’da, başka hiçbir yerde bulamayacağınız uzmanlardan önemli bilgiler ve çıkarımlar alacaksınız.
Binlerce seyahat alıcısı sizinle tanışmaya ve karlı iş anlaşmaları yapmaya hazır. Influencer’lar ve seyahat ticareti uzmanları, markanız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onu dünyaya pazarlamanıza yardımcı olmak için can atıyor. Bu yolculuk işinizi farklı bir noktaya taşıyabilir.

İnanılmaz sayıda seyahat profesyoneli, 35.800'den fazla kişinin katılımıyla (beklenen katılımın üzerinde) ve 2021'in iki katından fazla katılımla World Travel Market'in kapılarından içeri girdi. WTM London'daki kilit katılımcı türlerinden biri, seyahat ürünü için doğrudan satın alma sorumluluğu olan küresel seyahat alıcılarıdır. Bu yıl, alıcı sayısı 2021'e kıyasla %25 arttı. Bu önemli artış, World Travel Market'in küresel alıcı kitleyi haritalandırmak ve meşgul etmek için devam eden çabalarının doğrudan bir sonucudur.
Buna ek olarak, WTM London, dünya genelinde 55 ülkeden bakanlar düzeyinde temsil gördü ve böylece 2021'e kıyasla %15 artış sağlamış oldu. Ek olarak sergi personeli sayısında 2021’e kıyasla %165 artış oldu ve 1500'ün üzerinde medya katılımı gerçekleşti. Genel bir yüzde verecek olursak 2022 istatistikleri 2021’e oranla %70'in üzerinde bir artışı temsil ediyor.

55

Ülke (Bakan Düzeyinde)

38.500

Ziyaretçi

1500+

Medya Katılımı

 WTM Londra’da Yer Alabileceğiniz 5 Ayrı Kategori

Katılımcı

Yeni bağlantılar kurmak, ürününüzü/hizmetinizi pazarlamak, konferanslara katılmak, markanızı büyütmek ve çok daha fazlası için stantınızı hazırlayın!

Ziyaretçi

Dünyanın her yerinden seyahat endüstrisi ile bağlantı kurmak için etkinliğe katılın, konuşmacılardan öğrenin ve sadece üç gün içinde işinizi hızlandırın!

Medya

Basın mensubu musunuz? Basın Kartı ile doğru kişilerle tanışın, önemli katılımcılarla iletişim kurun ve fuarda en yeni haberleri bulun.

Öğrenci

Dünyanın her yerinden katılımcıları görmek için etkinliği ziyaret edin ve 9 Kasım Çarşamba günü ITT Future You oturumu sırasında sektör uzmanlarından bilgi edinin.

Konuşmacı

Seyahat endüstrisi hakkındaki uzman görüşlerinizi paylaşmak ister misiniz? 2022 Uzmanlar Zirvesi'nde fikirlerinizi ve vizyonlarınızı ana hatlarıyla belirtin.

WTM LONDRA FUAR FOTOĞRAFLARI

WTM LONDRA KONFERANS FOTOĞRAFLARI

FUAR İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BAĞLANTILAR

FUAR ALANI ADRESİ VE FUAR SAATİ BİLGİLERİ

ExCeL London
Royal Victoria Dock, 1 Western Gateway, Royal Dock
London, E16 1XL

6 Kasım Pazartesi: 10.00 — 18.00
7 Kasım Salı: 10.00 — 18.00
8 Kasım Çarşamba: 10.00 — 17.00